2014 Kyk Yurt Başvuru Tarihi Belli Oldu -Başvurular 8-16 Eylül olarak değiştirildi-

Konusu 'DGS 2014' forumundadır ve Belgin tarafından 31 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. dgsmami

dgsmami Kayıtlı Üye

bana bursa orhangazi kyk çıktı gitsemmi gimesemmi diye düşünüyorum iyc de kalıyorum suan 310 lira yemek dahil kykda 110lira

2. Belgin

Belgin Moderator Site görevlisi

Bence gidip yurt şartlarını bi öğrenin. Kaç kişilik odalar vs. aylık 110 tl güzel bi ücret devlet yemek fişide veriyor ücretsiz günlük 7-8 tl civarı.. ama yazında yurt ücreti ödüyorsunuz.

Son düzenleme: 26 Eylül 2014
  3. sfmaster

sfmaster Kayıtlı Üye

Banada yedek 41 gelmis..

4. mask013

mask013 Kayıtlı Üye

yedek 17 geldi banada ama anlamadığım ben şimdi kayıt yapmaya hak kazandım mı ,yani bu yedek dgsliler için mi gidip kayıt yapmalı myım ,cevaplarsanız sevinirim ..

5. mrsmrc

mrsmrc Kayıtlı Üye

Hayır hocam henüz kayıt hakkı kazanmadın. Yedeklerdesin. Bu yedekler DGS için olan mı yoksa tüm yedeklerin içinde miyiz bilmiyorum orasını.
    KYK misafirliği kaldırdı değil mi?
    Benim de İzmir yedek 33.
    3 gündür sayıp sövüyorum bu düzene :testere:

6. pelinaykar

pelinaykar Kayıtlı Üye

Bende yedek 91imde burda istanbul bolge mudurlugu diyor yani.simdi.istanbuldaki herhangibi bir yurt mu gelecek ben ortakoy yurduna kayit kaptiramazsam hic birini yaptirmam cunku

7. akcaozlem

akcaozlem Kayıtlı Üye

bnm de öyle yazıor..ama bi sorun olmaz herlde..[DOUBLEPOST=1411312054][/DOUBLEPOST]biz şimdi misafir olarak kalamıyacak mıyız??

8. dgsmami

dgsmami Kayıtlı Üye

Gidip ogrenicem odalara falan bakicam insallah ya cok iyidir ya cok kotudur yoksa kararsiz kalirim:)

9. mertk

mertk Kayıtlı Üye

Misafirhane hizmeti yokmuş buranın ben ilk geldiğimde sormuştum. Acaba 1 tane mi sıralama var yoksa bu sonradan girenlerin arasında mı 43 üncüyüm. Eğer genel sıralamaysa bu hafta yerleşirim.

10. akcaozlem

akcaozlem Kayıtlı Üye

e misafirhane yok..biz napcaz...?? bende kpss ye girdikten sonra gelicem..bi de yarın okuldayım..kyk da gidip ben de bi bakıyım...

11. zaferrrrr

zaferrrrr Kayıtlı Üye

istanbul Bölge Müdürlüğü yedek 240 ne zaman gelir acaba??? Pöfff

12. mertk

mertk Kayıtlı Üye

Kısa süreliğine okulun etrafındaki yurtlarda kalabilirsiniz. Ben arkadaşımda kalıyorum yerleşene kadar bu şekilde idare edicez.

13. akcaozlem

akcaozlem Kayıtlı Üye

ohoooo..nerden arştırıcam ben onu ben bursa dayımm..kpss den sonra gelicem..yedek 61 bnm de..ben gelene kadar gelirse gelir..:(

14. mertk

mertk Kayıtlı Üye

Benim yedek 43 erkeklerde yedek şuan 53 e kadar gelmiş sizinde gelmiş olabilir.

15. akcaozlem

akcaozlem Kayıtlı Üye

aynen her pazartesi kyk nin sitesinden olsun..yurtta panodanda asil yedek durumu takip edilebilinior..gelir inşllaahh..:)

16. Uqur06

Uqur06 Kayıtlı Üye

benim yedek 7..bu hafta içi mi kayıt oluruz...bu hafta içi asilealırlar diye düşünüyorum ama......

17. pelinaykar

pelinaykar Kayıtlı Üye

Ya yedeklerin siralamasini.nasil takip ediyoruz sonuca baktigimiz gibi mi bakicaz

18. zaferrrrr

zaferrrrr Kayıtlı Üye

sadece dikey geçişle gelenler arasından 91.yedeksin diğer sorunu bende bilmiyorum.

19. mertk

mertk Kayıtlı Üye

Ayrı bir sıralama oluşturmuşlar genel sıralama içerisinde değiliz. Şuanda 3 kişi yerleştirmişler bizim sıralamamızdan bu demek oluyor ki 40 kişi bekleyeceğim.

20. Belgin

Samsun'da kyk yurdunda kalmak isteyen arkadaşlara hatırlatma.. 1 ders için riske atmak istemediğimden yurt başvurusu yapmıştım. Yurt çıktı fakat genel duruma bakınca gitme durumum kalmadı. O yüzden Samsun'da olup yedeklerde olanlar; Kyk Bölge Müdürlüğüne gitsinler çünkü an itibariyle +1 kontenjan var. :)

21. suzbat

suzbat Kayıtlı Üye

Benimde nasil olduysa yedeklerde 14.siradayim sizce ne zamana sira gelir bana üstelik özel yurttta kaliyorum sözleşme filan imzalamistim nasil olacak hiç bilmiyorum :/

22. Hiiicooo

Hiiicooo Kayıtlı Üye

Dgsnin ek tercihlerinde yerlesenler icin de yurt basvurusu acarlar mi?

23. MertOZEN37

MertOZEN37 Kayıtlı Üye

Bana yedek 5 çıktı. Acaba size kaçıncı yedek yerleştirmede geldi? İlk yedek yerleştirmede gelme ihtimali nedir?

24. Belgin

Moralini bozmak istemem ama TANIDIĞI araya sokmuş halimle Aralık 1'de anca yerleştirildim.. Tabi bu şehirden şehire farkediyor. Her hafta kyk binasına asıla listeleri kaçırmayın + birazda ısırarcı olmanızı tavsiye ederim. Bu devlette ağlamayana meme yok malesef..

Sayfayı Paylaş