2014 DGS KAZANAMAYANLAR

Konusu 'DGS 2014' forumundadır ve Belgin tarafından 29 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. a.ocak

a.ocak Kayıtlı Üye

Geçen sene Ek kontenjan başvuruları 18 Ekimde başlamış. Bu sene de haftaya başlar inşallah.

2. hektorrr

hektorrr Kayıtlı Üye

Ne 18 ekimi gardaşım geçen sene 10-14 ekimde yapıldı tercih

mertali23 bunu beğendi.
  3. a.ocak

a.ocak Kayıtlı Üye

Yeni baktım 9 Ekimmiş geçen yıl. Bu yıl araya bayram girdi birde ondan bu kadar uzamış olabilir. Bekleyeceğiz mecburen. Haftaya kadar açıklanır inşallah.

4. pişpirikçi

pişpirikçi Kayıtlı Üye

gecen sene ek yerlestırmeler 10-14 ekım 2013 tarıhlerınde yapılmıstır

5. hektorrr

hektorrr Kayıtlı Üye

Tus-dus sınavı yerleştirme sonuçları 11.10.2013 de açıklanmış bu sene 15.20 arası tercih yapılıyor bunu neden yazdım çünkü dgs ek bunlardan sonra oluyor kasım 1de okuldayız kazanırsak tabi vizeye gireriz çabuk çabuk tşk ösym

6. Aylakbakkal

Aylakbakkal Kayıtlı Üye

Bu sene yatay geçis hakkımız var mi acaba.

7. a.ocak

a.ocak Kayıtlı Üye

yatay geçiş yaparım hayalleriyle istemediğin bi yeri tercih etme derim. İşini şansa bırakma

8. georgeslow

georgeslow Kayıtlı Üye

2014 DGS Taban Puanları Kontenjanları ve Sıralamaları

burda odtü fizik bölümü 2 kontenjan yazıyor aslında 1, yanlış bilgileri düzeltelim.

Moderatör tarafından son düzenleme: 6 Kasım 2014
  9. vetaydın

vetaydın Kayıtlı Üye

ek tercih var mı ne zaman acaba

10. pişpirikçi

pişpirikçi Kayıtlı Üye

bu haftada ek tercıh olmazsa tercıhlerı unutalım cunku vızelere az bır zaman kaldı

11. hektorrr

hektorrr Kayıtlı Üye

Mazaret sınavı var şu var bu var olmadı dersten kalırsın bi şekilde halolur ama yapılmaması infial yaratır ha bu hafta olması yüksek diyorlar inş olur

12. şinasiiii

şinasiiii Kayıtlı Üye

24 - 31 tercih tarihleri ösym açıkladı. bu arada basayım ösymye

vetaydın bunu beğendi.
  13. vetaydın

vetaydın Kayıtlı Üye

Ek yerleştirme kılavuzu açıklanmdımı arkadaşlar

14. btl

btl Kayıtlı Üye

Arkadaşlar ekte kimya bölümü yazacak varmı

15. şinasiiii

şinasiiii Kayıtlı Üye

elektrik elektronik mühendisliği yazacak var mı

16. tncer

tncer Kayıtlı Üye

Ben yazdım ama kıbrıs sen.

17. Hiiicooo

Hiiicooo Kayıtlı Üye

Arkadaşlar kütahya ve bilecikteki üniversiteler hakkında bilgisi olan var mı? İyi okullar mı? Sizce okunabilir mi?

18. vetaydın

vetaydın Kayıtlı Üye

ek tercihler sonuçları ne zaman açıklanıyor

19. onatarhan

onatarhan Kayıtlı Üye

AÖF Adalet mezunlarının yaşadığı haksızlıkta, bu haksızlıkları yapan anlayışa oylarıyla destek veren herkesin sorumluluğu vardır. Yaşadığımız bu haksızlığı yazmadığım yer (BİMER DAHİL) kalmadı. LEHİMİZE SONUÇ YOK. Yargı süreci devam etse de GECİKEN ADALET ADALET DEĞİLDİR. Zaten güzel ülkemizde adaletin geldiği nokta da ortada. Hakkı yenmiş bir AÖF Adalet mezunu olarak hakkımın yenmesine oy vererek destek olanlara hakkımı helal etmiyorum. Yüce rabbimden, hakkımın yenmesine ama oyuyla ama bu kararın alınması esnasında yaptıklarıyla destek olan her kim varsa onun da bir gün aynı haksızlıkla karşı karşıya kalmasını diliyorum.

20. hmzmkü

hmzmkü Kayıtlı Üye

2015 DGS hedef bakalım hayırlısı olsun.inşALLAH kazanırız

21. mertali23

mertali23 Kayıtlı Üye

Değerli kardeşim, bunun oy vermekle alakası yok, kim kime oy verdiyse verdi, burası önemli değil, önemli olan Türkiye'deki hukuk düzeninin geldiği nokta, hepimiz mağdur olduk burda, hiç kimse yeni düzeni savunamaz, savunulacak bi tarafı yok zaten, bize düşen ilgili yerlere şikayetlerimizi yapmak, sesimizi duyurabilmek, malesef sayımız az :( fakat gönderebildiğimiz kadar mail gönderelim, BİMER'e YÖK'e, AOF'ye , ÖSYM'ye, . . .. ve ilgili olan neresi varsa, burda birçok öğrencinin hayatı , geleceği söz konusu, duyarlı arkadaşlarımdan bunu rica ediyorum, herkese BAŞARILAR . . .

22. malacaci

malacaci Kayıtlı Üye

2015 dgs

Geçen yıl söylemiştim bu iş burada bitmez diye.. Evet mutlu son istediğim üniversiteyi 1 tercihimde kazandım.DGS ye girenlere Allah yardım etsin . Dikeygeçiş.org sitesi rehberlik hizmeti olarak bana ışık tuttu.Forumlardan çok faydalandım.Bana yararı dokunan herkese çok çok teşekkür ederim.Ancak bukadar stresten sonra DGS yi aklıma birdaha getirmemek için bu siteye son girişim olacak.Bundan sora DGS ye hazırlananlara Allah kolaylık ve bol bol sabır versin. Elvedaaaa

Hiiicooo ve georgeslow bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş