2014 DGS KAZANAMAYANLAR

Konusu 'DGS 2014' forumundadır ve Belgin tarafından 29 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. burakk27

burakk27 Kayıtlı Üye

270,597 fark 0,303 anteple

2. deenizzzzz

deenizzzzz Kayıtlı Üye

Hayırlısı olsun be yapicak bişey yok bekleyip görece z allah hepimize en hayirlisini versin

3. burakk27

burakk27 Kayıtlı Üye

Amin

4. Yasin1905

Yasin1905 Kayıtlı Üye

Kardeş buna nerden bakabiliyoruz bende endüstri müh. İçin bakacamda bulamadım .s

5. gkhndmrtrk

gkhndmrtrk Kayıtlı Üye

Kazanamayan yol arkadaslarım vaz gecmek yok. Seneye inş. bu sene benım gıbı ılk gırecek olanlara göre önde sayılırsınız cok onceden basladınız çünkü. Hiç değilse eksıklerınızı gördünüz. Bu sene ıns. istediğimiz yerlere yerleşicez pes etmek yok :)

6. ahad

ahad Kayıtlı Üye

Kardesim istanbul universitesinin uzaktan egitimine gidebilirsin. Endustri muh. Icinde puanin tutuyor...

7. Hiiicooo

Hiiicooo Kayıtlı Üye

Tek tercih Ankara Gazi yapip puanimin turkiyede 50ye yakin yere tuttugu halde acikta kaldigima yanarim... ek tercihlerde artik bi sekilde.

8. Hiiicooo

Hiiicooo Kayıtlı Üye

Yeni duydum bunu. O zaman neye gore aliyolar?

9. ManiaqCR7

ManiaqCR7 Kayıtlı Üye

ek tercihler taminen ne zaman yapılır ? baydım artık..

10. pişpirikçi

pişpirikçi Kayıtlı Üye

ek tercıhlerden ek bırsey beklemıyorum kayıt surelerı uzatıldı kayıtlaar daha fazla yapılacak ve yerlesemıcez kontejyan azalacak bence u sene ösym her senekı gıbı mal bır yere yerlesemeyız ama beklıoruz ıste

11. ManiaqCR7

ManiaqCR7 Kayıtlı Üye

haklısın ösym bu sene bize her türlü o. çocukluğunu yaptı kim bilir hangi milletvekilinin oğlu kızı kayıt yaptıramadı da uzattılar süreyi

12. JADE243

JADE243 Kayıtlı Üye

merhaba acık ögretım adalete basvurcam da hukuk kontejanları sınırlandırılmıs galıba bılgısı olan var mı

13. şinasiiii

şinasiiii Kayıtlı Üye

sen bu yorumu neye göre yapıyon a.q. YÖK'ü aradım kayıt uzamasının size bir etkisi yok dedi. kafanızdan uydurarak yorum yazıp milletin moralini bozmayın

14. Yasin1905

Yasin1905 Kayıtlı Üye

Uzaktan Eğitim istemiyorum .s

15. deenizzzzz

deenizzzzz Kayıtlı Üye

Kardeşim helalin var herkez biseyleri merak ediyor ama öğrenmek için çaba göstermiyor malesef :/

16. Osman512

Osman512 Kayıtlı Üye

önemli olan katılmaktı

17. hektorrr

hektorrr Kayıtlı Üye

Dgs ek yerleştirme önünüzdeki hafta olmazsa?

18. deenizzzzz

deenizzzzz Kayıtlı Üye

Öyle bi ihtimal yok 2009 dan beri her yıl yapılan şey bu yıl mi yapılmayacak hemde yõk bu kadar kontenjan doldurma sıkıntısı çekerken ?

mertali23 bunu beğendi.
  19. deenizzzzz

deenizzzzz Kayıtlı Üye

Ayın 18 ine kadar zamanı var

20. hektorrr

hektorrr Kayıtlı Üye

İnş. Stresten ölcez yoksa

21. tncer

tncer Kayıtlı Üye

Kontenjanlara bakılmaksızın diye bisey var orda.

22. pişpirikçi

pişpirikçi Kayıtlı Üye

şinası boş boş konusma adam tercıh yappmıcak veya son anda yapacak bunu osym bılemez kayıtlar erken bıtse mesela 350 bıın kısı olcak kontejyantercıh surelerı uzatılınca kayıt yapanlar sayısı artma ıhtımalı var kontejyan daha dusecek mesela 250 bın kısı 100 bın kııs bız gırcek sen bos bos konusma mantıklı olu

23. şinasiiii

şinasiiii Kayıtlı Üye

bak güzel kardeşim anlaşamıyoruz seninle. adam diyor ki, kayıt için başvuru süresinin uzamasının size etkisi yok.normal kayıt zamanında kayıt yaptırmayıp boş kalanlara göre ek yerleştirme yapılacak.ek kayıt süresi verilip de kayıt yaptırmadığı halde sonradan kayıt yaptıranlar sizi etkilemeyecek.
    Ha dersin ki adam yanlış biliyor yanlış söylemiş sana onu bilemem.adamın lafını satıyorum. sonuçta bu soktuğum yöke 3 ay aydır küfredenlerdenim ben de.

24. tncer

tncer Kayıtlı Üye

Aynen katılıyorum.

25. pişpirikçi

pişpirikçi Kayıtlı Üye

bende ya kadını arıyorum kadın dıo sıtemızı takıp edın bende kadına osym cok takıp edılmek ıstıosa twıtter hesabını versın bu ne ln dedım kadın suratıma kapattı ösym bu sene o.. yapacagı tuttu ıse gırcez gıremıoz ya

deenizzzzz bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş