2014 DGS KAZANAMAYANLAR

Konusu 'DGS 2014' forumundadır ve Belgin tarafından 29 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. reen

reen Kayıtlı Üye

Kazanamayan ve 1 sene gerçekten sağlam hazırlanmayı düşünenler. Yapabileceğimiz bir şey varsa ben yapmaya hazırım. Gerek moral ve destek gerekse soru sorma soru çözdürme vb. Bir şekilde haberleşiriz watsap vs... Özelden mesaj atmanız yeterli. Allah yardımcımız olsun inşallah..

2. vampire^^

vampire^^ Kayıtlı Üye

yine caktık

3. aysee87

aysee87 Kayıtlı Üye

4. equ10

equ10 Kayıtlı Üye

5. aysee87

aysee87 Kayıtlı Üye

teşekkür ederim

6. cmk

cmk Kayıtlı Üye

ÖSYMnin lys için kayıtların bitim tarihinden 1 hafta sonra ek kontenjanı açıklamasından yola çıkarsak, haftaya kısmet olursa ek kontenjan tercihlerimizi yapabiliriz diye düşünüyorım.

7. COO

COO Kayıtlı Üye

Kazanamayanlara bir kişi daha ekleyin :)

su26 bunu beğendi.
  8. cceeemm

cceeemm Kayıtlı Üye

kazanmak için yeterli puanı alıp farklı ile gidememek fena değilmiş. seneye devammmm... :D ahh ahhh...

9. kirchoff01

kirchoff01 Kayıtlı Üye

304.8651 puan aldım fakat istediğim yer olmadı.Bu sene 3.girişim.Geçen seneye göre ODTÜ için biraz şansım var diyordum ama bu sene maaşallah puanlar uçtu gitti.Bende bir şanssızlık vardı bu sene bir türlü anlayamadım.Hedefim ODTÜ EEM idi en düşük 335 puanla almış.Ek tercih düşünmüyorum zaten.DGS ile artık yollarımız ayrılıyor.Ne kadar çalışırsam çalışayım olmuyor.Bu dgs çok nankör bir sınav.Emeğinizin karşılığını alamıyorsunuz.2015'te sınava girecek arkadaşlara şimdiden başarılar dilerim.Yolunuz açık olsun...

SuqaR ve TQLGA bunu beğendi.
  10. kevır

kevır Kayıtlı Üye

arkadaşın yazdıgı yerden baktım tum hukuk fakultelerı neden 2 puan gösterıyo bırı yuksek bırı dusuk puan bılen varsa lütfen yazsın

11. by3d

by3d Kayıtlı Üye

Oradaki iki puan o bölümü kazananlar arasında en yüksek ve en düşük puanı (tavan puan-taban puanı)'dır dostum.

12. burakk27

burakk27 Kayıtlı Üye

ek bekleyen inşaatcılar??

13. Buraakk.10

Buraakk.10 Kayıtlı Üye

oraya bir kişi daha ekleyin lütfen :D benin sonlara yazdığım 4-5 tane üniversite sanki kendi aralarında anlaşmışlar benim puandan 0,8-1,5 puan arası yüksek kapatmış hepsi :D açıklandığında şok oldum zaten benim puanımdan 5 puan aşağıda kapatan yer bu sene 1 puan üzerinde kapattı HAYIRLISI demek gerek :)

14. yunus12345

yunus12345 Kayıtlı Üye

Geçmiş olsun kardeşim :) aynı durumun benzeri bende de mevcut. Senin bölüm neydi

15. Ramay

Ramay Kayıtlı Üye

Şimdi sıra 2015 dgs de :)

16. deenizzzzz

deenizzzzz Kayıtlı Üye

Biz bekliyoruz 2kisiyiz gozlerimiz yollarda umudumuzda zaten Coktan tukendi Sen ? :)

17. Buraakk.10

Buraakk.10 Kayıtlı Üye

harita kardeşim :)

18. anl

anl Kayıtlı Üye

mezun olamayanlar :D

19. Fırat_

Fırat_ Kayıtlı Üye

kardeşim bırakman rakiplerin için iyi senin için kötü haber.. bence pes etme... bende seneye gireceğim ODTÜ Bilg. Müh. için mücadele edeceğim hadi hayırlısı ama bu kadar iyiyken bir sene daha zorlamalısın..

20. burakk27

burakk27 Kayıtlı Üye

Aynen ümitsiz bir şekilde bende bekliyorum :) sıralamalarınızı yazar mısın?

21. deenizzzzz

deenizzzzz Kayıtlı Üye

Sıralamayı tam hatırlamıyorum da 270.5.. kusur puan aldım 7binlerdeyim sen ?

22. burakk27

burakk27 Kayıtlı Üye

7422 270,597

23. deenizzzzz

deenizzzzz Kayıtlı Üye

7441 benimde şimdi baktim sen daha yakinsin benden şansın daha yüksek ama zaten taban puanlarda n 2 puan altında alım olmuş geçen yıl

24. burakk27

burakk27 Kayıtlı Üye

Hayırlısı inşallah en az geçen yıl ki gibi olur kontenjan hep birlikte gideriz

25. deenizzzzz

deenizzzzz Kayıtlı Üye

Hayırlısı kardeşim senin puanın, kusurati kaçtı ? Cunki gaziantebe son giren kişi 270.9 puanla girmiş bu alt sınırdan bize kadar kaç kişi var onu kestiremiyorm

Sayfayı Paylaş