istanbul escort

Dikeygecis.org Boğaziçi Üniversitesi Tanıtımı

Dikeygecis.org Boğaziçi Üniversitesi Tanıtımı

Dikeygecis.org Boğaziçi Üniversitesi Tanıtımı

Dikeygecis.org Boğaziçi Üniversitesi Tanıtımı Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. eupharates says:

  Merhabalar Hocam! Ben ktüde inşaat okuyorum. Dgs ile 2011 de yerleştim. Fakat maddi yetersizliklerden dolayı işte çalıştığım için derslere giremedim. Bu yıl denemek için dgsye tekrar girdim ve 327.390 puan aldım. Sıralamam 310! Geçen yıla göre boğaziçini zorluyorum diğer tüm üniversiteler oluyor. Fakat büyük şehirde okuyabilmem için bir yerlerden burs almam gerekecek. Ne yapmalıyım çok kararsızım lütfen fikirlerinizi benimle paylaşırmısınız Hocam!!!

  1. düşgezgini says:

   ben 341.3 puan aldım boğaziçi inşaat mühendisliği istiyorum ama mesleği bırakmak zorunda kalacağım için tercih yapmayabilirim.

 2. r1150r says:

  Sertaç benim İstanbul Bakırköy’den öğrencimdi.Israrla Ytü yazmak istiyordu Boğaziçini yapamayacağını düşünerek.Sertaçı sonunda ikna etmiştim ama asıl problem Sertaç Tr 9. idi.Bir kız øğrenci’de 8. Idi.O da kararsızdı.Onu Ytü’ye ikna edip Sertaçı Boğaziçine atmıştık.Sonrada 3 Boğaziçini kazanan diğer öğrencilerimle beraber Boğaziçinde sevgili hocam Prof.Dr. Emin Anarım’a teslim etmiştim.Sertaç okulu bitirdi hala yazışırız arada.Yaptığım işe aşığım.Insanların hayatlarına dokunabilmek müthiş bir duygu.Siz de bunu yapıyorsunuz dikeygecis.org ekibi.Bu yuzden sizleri cok seviyorum.

Yorum Yaz

Yukarı Çık